
MSI PRO B660M-E DDR4 Hovedkort - Intel B660 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
MSI PRO B660M-E DDR4 - hovedkort - mikro ATX - LGA1700-sokkel - B660 (PRO B660M-E DDR4) - Prosessorsokkel: LGA 1700 (kontakt V) - Chipset: Intel B660 - M.2 Slot: 1 - Minnespor: 2 x DIMM, DDR4 - Maksimal RAM-frekvens: 4.6GHz - Støttet maksimalt minne: 64GB - Formfaktor: Micro ATX...
fra 2 329,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
MSI PRO B660M-E DDR4 - hovedkort - mikro ATX - LGA1700-sokkel - B660 (PRO B660M-E DDR4) - Prosessorsokkel: LGA 1700 (kontakt V) - Chipset: Intel B660 - M.2 Slot: 1 - Minnespor: 2 x DIMM, DDR4 - Maksimal RAM-frekvens: 4.6GHz - Støttet maksimalt minne: 64GB - Formfaktor: Micro ATX
Topplisten: Msi Hovedkort

-1%

-10%
MSI B850 Gaming Plus Hovedkort ATX med WiFi 6E og PCIe 5.0
1 637,-
1 811,-
6

-12%
MSI B760 Gaming Plus WiFi Hovedkort ATX med DDR5 og LGA 1700
1 129,-
1 290,-
8

-1%
MSI B550-A PRO Hovedkort ATX med AMD AM4 Socket og DDR4 RAM
1 397,-
1 417,-
5

-19%
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Formfaktor | microATX |
Funksjoner
| Integrert grafikkort | Nei |
| Sikkerhet | TPM |
| RAID-kontroller | Ja |
| Integrert lydkort | Ja |
| Integrert prosessor | Nei |
| RAID-nivåer | 0, 5, 10 |
Tilkoblinger
| Antall HDMI-utganger | 1 stk |
| Mikrofoninngang | 1 stk |
| HDMI-versjon | 2.1 |
| HDMI | Ja |
| Hodetelefonutgang | Ja |
| USB-kontakt | Ja |
| S / PDIF | Nei |
| DVI | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| USB 2.0 | 4 stk |
| USB 3.1 Gen 1 (5Gbps) | 2 stk |
| Øvrige tilkoblinger | VGA |
| PS/2 | 1 stk |
| Type USB-kontakt | USB (Type A) |
| Antall HDMI | 1 |
Trådløs
| Bluetooth | Nei |
| Wi-Fi | Nei |
Minne
| Minneplasser | 2 stk |
| Maksimalt minne | 64 GB |
| ECC-støtte | Nei |
| Minnetype | DDR4 |
| Minnemodul | DIMM |
Størrelse
| Bredde | 244 mm |
| Dybde | 211 mm |
Kommunikasjon
| Antall Ethernet-tilkoblinger | 1 stk |
| Trådløst nettverk (Wi-Fi) | Nei |
| Ethernet-tilkobling (RJ45) | Ja |
| Nettverkskrets | Intel I219-V |
Kompatibilitet
| Støtte for flere skjermkort | Nei |
| Typ av RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
Generelt
| Nedkjøling | Passiv |
| Chipsett | Intel B660 |
Lydegenskaper
| Lydkort Chip | Realtek ALC892 |
Bildeegenskaper
| Støtte for integrert grafikk-chip i CPU | Ja |
Prosessorer
| Antall prosessorplasser | En |
| Kontakt | Intel Socket 1700 |
| 64-bits prosessor | Ja |
| Kompatible prosessorer | Intel® Core™ i9 |
Interne tilkoblinger
| M.2 | 1 stk |
Nettverk
| Ethernet-hastighet (max) | 1 Gbit/s |
Utvidelsesspor
| PCI Express x16 | 1 stk |
| PCI Express x1 | 1 stk |
| PCI Express versjon | 4.0 |
Tilkoblinger - Interne
| Antall SATA-porter | 4 stk |
| SATA (Serial ATA) | Ja |
| Interne USB 2.0-porter | 2 stk |
| Interne USB 3.1 Gen 1-porter (5Gbps) | 2 stk |
| Interne USB-porter | Ja |
| Viftetilkobling kabinett | 1 stk |
| Maks SATA-hastighet | 6 Gb/s |
| M.2 PCIe Gen5 | Nei |
| M.2 PCIe Gen4 | Nei |
Populære produkter

-80%

-3%

-1%

-8%
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 329,- den billigste prisen for MSI PRO B660M-E DDR4 Hovedkort - Intel B660 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hovedkort for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
ASRock Rack W680D4U 2L2T/G5 W680D4U 2L2T/G5ASRock B860M X Hovedkort Micro ATX Socket 1851 Intel B860Lian Li PW24 1W ATX24 Hovedkortkabel 0,26mASRock H610M H2/M.2+ Hovedkort Intel LGA 1700 MicroATX Gen5 D5
ASRock B850 Hovedkort WiFi 7 AM5 4xDDR5 ATXAMD Ryzen 7 5700X Prosessor AM4 3400MHzASRock C741 Motherboard SPC741D8 2L2T/BCMSupermicro H13SRA F TRX50 MBD H13SRA F O
ASUS Prime B760M A II CSM 90MB1NG0 M0EAYCGigabyte MZ33 AR1 EPYC 9MZ33AR1NR 000ASRock SP5 Motherboard TURIN2D24G 2L+/500WSupermicro X14SAV TLN4F MBD X14SAV TLN4F

















