Neutrik NBNC75BLP9
-3%
Neutrik NBNC75BLP9
Neutrik Nbnc75blp9, Bnc, Bnc, 75 O, 50 V, 30 N, 25 N...
fra 78,34
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Neutrik NBNC75BLP9: Den Ultimate 75 Ohm Kabelkontakten
Funksjoner og Spesifikasjoner for Neutrik NBNC75BLP9
  • Motstand: 75 Ohm
  • Spenningsgrad: 50 V
  • Kontakttype: BNC, Crimp insert: DIE-BNC-PG
  • Farger: Svart spout
  • Kabelkompatibilitet: Passer til en rekke kabeltyper, inkludert:
    • Belden 1505A