
Örsjö Belysning Puck på arm Hvit
Puck vegglampe med svingarm og godt leselys. Puck er en ekte Örsjö-klassiker....
fra 4 553,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Puck vegglampe med svingarm og godt leselys. Puck er en ekte Örsjö-klassiker.
Topplisten: Örsjö Belysning Vegglamper

-22%

-22%
Örsjö Belysning Star 1 Vegglampe Hus Hvit/Kabel
2 904,-
3 734,-
1

-22%
Örsjö Belysning PJ72 Varm grå
4 661,-
5 993,-
1

Örsjö Belysning Star 1 Hus Hvit
2 771,-
1

-32%
Örsjö Belysning Streck Med koblingshus svart
2 885,-
4 248,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Örsjö Belysning Puck på arm Hvit |
| Merke | Örsjö Belysning |
| Farge | Hvit |
Spesifikasjoner
| Sokkel | GU4 |
| Egenskaper | LED-belysning |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Ledningslenge | 250.0 cm |
| Maks watt per lyskilde | 3.0 W |
| Materiale | Messing, Metall |
Mål
| Høyde | 120 mm |
| Dybde | 495 mm |
| Bredde | 490 mm |
| Vekt | 2000.0 g |
Funksjoner
| Funksjoner | Innebygd dimmer |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP20 |
Design
| Farge/materiale | Hvit, Rustfritt/krom, Sølv, Aluminium, Messing |
Generelt
| Medfølgende pærer | Lysdiode (LED) |
| Antall pærer | 1 stk |
| Typ | Vegglamper |
Populære produkter

-1%
Philips myGarden Parterre LED vegglampe, Svart
342,59
346,38
9
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 4 553,- den billigste prisen for Örsjö Belysning Puck på arm Hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vegglamper for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Globen Lighting Shelfie Long vegglampe HvitHerstal Pipeline vegglampe Krom101 Copenhagen Snake vegglampe Brass101 Copenhagen Chameleon vegglampe Burned Black
101 Copenhagen Hikari vegglampe Opal White Ø45 cmHerstal Gil vegglampe Krom opal glass101 Copenhagen Chameleon vegglampe Chrome101 Copenhagen Hikari vegglampe Opal Hvit Ø35 cm
Dansani Mido+ Libra speillampe krom 60 cmDansani Mido+ Vela speillampe 30 cmNordtronic Bianka speillampeNordtronic Bianka speillampe strømuttak




















