Originale Blekkpatroner Brother LC-123BKBP Svart
Brother Ink Cart/Black 600sh f MFC-J4510DW BL (LC-123BKBP) - Produkt: Blekk...
fra 331,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Brother Ink Cart/Black 600sh f MFC-J4510DW BL
Siste kjente pris:
315,-
banner-image
Sammenligning av produkter
Antall i pakken
1 stk
1 stykker
2 stk
Pris per stykk
Type
Blekkpatroner
Blekkpatroner
Maskintype
Blekkskriver
Blekkskriver
Produktinformasjon
Spesifikasjoner som gjør en forskjell
  • Farge: Svart
  • Blekktype: Pigmentbasert blekk for langvarige utskrifter
  • Dimensjoner: 36,9 mm (bredde) x 123 mm (dybde) x 177,9 mm (høyde)
  • Vekt: 52 g (pakkevekt: 91 g)
Med sine nøyaktige 36,9 mm i bredde og 177,9 mm i høyde, får du en blekkpatron som passer perfekt inn i skriverens design. Den originale Brother-patronen kommer i en praktisk blisterpakke som beskytter produktet mot skader før bruk. Hvorfor gamble med kvalitet? Gå for originalt blekk!
Bruk og fordeler
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnOriginale Blekkpatroner Brother LC-123BKBP Svart
MerkeBrother
FargeSvart
Mål
Bredde36, 9 mm
Høyde177, 9 mm
Vekt52 g
Størrelse
Dybde123 mm