Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S Ryggsekk Dame

Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S Ryggsekk Dame

Damemodellen Tempest 30 er en strømlinjeformet ryggsekk med toppåpning som egner seg for både små og store eventyr....
Osprey Women's Tempest 30L ryggsekk dame XS/S Tidal/AtlasOsprey Tempest 30 Aluminum Grey XS/S Ryggsekk Dame
Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S Ryggsekk Dame
Osprey Tempest 30 XS/S Violac Purple Ryggsekk DameOsprey Tempest Pro 30 Mars Orange Ryggsekk DameOsprey Tempest Velocity 30L Pashmina/Melon XS/S Ryggsekk DameOsprey Tempest 30 XS/S Stealth Black Ryggsekk Dame
fra 1 849,-
På lager i 1 butikker

Kjøp på nett

nunataq.no
Osprey Tempest 30 Dagstursekk Dame, Jasper Green, WXS/S
Siste kjente pris:
1 849,-
banner-image

Sammenligning av produkter

Her finner du de fire mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.
Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S Ryggsekk Dame
Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S Ryggsekk Dame
1 849,-
Type
Tursekker
Tursekker
Produsentfarge
Black
Smoke Grey
Jasper Green
Målgruppe
Herre
Dame, Herre
Dame
Herre
Herre
Volum
58.0 L
36.0 L
30 L
65 L
65 L
Materialer
Nylon
Nylon
Nylon
Plast/Polyester, Nylon/Polyamid
Plast/Polyester, Nylon/Polyamid
Lukking
Lokk, Spenne
Spenne, Lokk
Lokk, Spenne
Vekt
2209.0 g
1100.0 g
Høyde
83.0 cm
70.993 cm
34.3 cm
75 cm
75 cm
Bredde
38.0 cm
37.008 cm
30.0 cm
41 cm
41 cm
Dybde
25.0 cm
27.0 cm
26.0 cm
Egenskaper
Flaskeholder, Innerlomme
Flaskeholder, Innerlomme
Brystreim, Hoftereim, Støtte for væskesystem
Størrelse
L/XL
Funksjoner
Brystrem, Hoftebelte
Aluminiumskinne (ekstra ryggstøtte), Brystrem, Hoftebelte, Vanntett, Innebygd rygstøtte, Støtte til væskesystem
Aluminiumskinne (ekstra ryggstøtte), Brystrem, Hoftebelte, Vanntett, Innebygd rygstøtte, Støtte til væskesystem

Produktinformasjon

Oppdag Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S – Din perfekte følgesvenn på eventyr!

Er du klar for å ta turene dine til et nytt nivå? Med Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S får du en sekk som virkelig kan følge deg i tykt og tynt. Denne lettvektige sekken, designet spesielt for damer, kombinerer stil, komfort og funksjonalitet på en genial måte. Den vakre grønne fargen gjør at du både kan være i naturen og skille deg ut med stil!

Fleksibel og komfortabel – Osprey Tempest 30L

Enten du er på en rolig spasertur i parken eller utfordrer deg selv med terrengsykling i fjellet, har Tempest 30 alt du trenger for å ha en trygg og behagelig opplevelse. Her er noen av de fantastiske funksjonene:

  • AirScape ryggpanel: Dette er ikke bare en hvilken som helst ryggpanel; det er laget med trekkspillformet skum dekket av nett, noe som gir uovertruffen luftgjennomstrømning og bærekomfort.
  • Justerbar rygglengde: Enkel justering lar deg tilpasse sekken perfekt til din kropp, noe som er superviktig for lange turer.
  • Bærekraftige materialer: Osprey bruker bluesign-godkjent resirkulert kvalitetsnylon med høy tetthet, noe som betyr at du kan føle deg bra med valget ditt for planeten.
  • Stow-on-the-Go system: Feste og frigjøring av vandrestaver er nå en lek, slik at du kan fokusere mer på turen og mindre på utstyret.
  • God ventilasjon: Det nye hoftebeltet med sømløs 3D mesh-netting gir effektiv ventilasjon og komfort, selv under lange, svette turer.

Perfekt for alle eventyr

Med et volum på 30L og en vekt på bare 1,06 kg (XS/S) er Osprey Tempest 30L Jasper Green lett, men romslig nok til å romme alt du måtte trenge. De elastiske sidelommene og den store PowerMesh-lommen foran gir rask og enkel tilgang til det viktigste utstyret ditt – perfekt for når du er på farten!

Så hva venter du på? Gjør deg klar til å utforske den vakre naturen med Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S – sekken som gir deg friheten til å ferdes hvor som helst, når som helst!

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnOsprey Tempest 30L Jasper Green XS/S Ryggsekk Dame
MerkeOsprey
FargeGrønn
Type accessoriesRyggsekk 10-40 liter, Ryggsekk, Tursekk, Dagtursekk, Reisesekk
Volum30 L
SeriesOsprey Women's Tempest
TypeTursekker
Spesifikasjoner
ProdusentfargeJasper Green
MaterialerNylon
LukkingLokk, Spenne
EgenskaperBrystreim, Hoftereim, Støtte for væskesystem
MålgruppeDame
Mål
Vekt1100.0 g
Høyde34.3 cm
Bredde30.0 cm
Dybde26.0 cm
Funksjoner
FunksjonerBrystrem, Hoftebelte
Design
DesignPC sekk, Tursekker, Ryggsekker til herre, Ryggsekker til dame
Størrelse
Dyp27 cm
Produktvekt1105 g
Bærekraftinformasjon
BærekraftegenskaperResirkulert materiale

FAQ

Pris og prishistorikk

Akkurat nå er 1 849,- den billigste prisen for Osprey Tempest 30L Jasper Green XS/S Ryggsekk Dame blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ryggsekker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

Registrer deg for å motta prisvarsler for dette produktet
Vi overvåker prisen for deg døgnet rundt.
NOK
NOK
Du får e-post med en gang produktet blir billigere eller når målet ditt.