Philips 55PUS8309 55" 4K LED Ambilight Smart TV
Philips 55PUS8309 55" 4K LED Ambilight Smart TV (55PUS8309/12) - Skjermstørrelse: 55" - HDR: Ja - OLED: Nei - Vekt: 17.4Kg - HD: 4K Ultra HD - Energieffektivitetsklasse: G...
Produktinformasjon
Oppdag Philips 55PUS8309 55" 4K LED Ambilight Smart TV
Bli med på en ny visningsopplevelse med Philips 55PUS8309, en imponerende 55" 4K LED Ambilight Smart TV. Har du noen gang drømt om en TV som kan forvandle stuen din til en kino? Med denne modellen får du muligheten til å oppleve film og TV som aldri før, takket være den fantastiske bildekvaliteten og den unike Ambilight-teknologien som lyser opp veggene dine og skaper en atmosfære du vil elske.
Kraftfulle funksjoner for en uforglemmelig opplevelse
  • Skjermstørrelse: 55"
  • Vekt: 17.4 kg - enkel å montere på vegg eller plassere på stativ
  • Energieffektivitetsklasse: G - ta vare på miljøet uten å gå på kompromiss med kvalitet
Er denne TV-en perfekt for deg?
Spesifikasjon
Mål
Dybde (med stativ)262, 9 mm
Høyde (med stativ)779, 6 mm
Vekt (med stativ)17, 4 kg
Dybde (uten stativ)81, 6 mm
Høyde (uten stativ)709, 6 mm
Vekt (uten stativ)14, 6 kg
Funksjoner
Ambilight
Ja
Smart TV
Ja
(ARC) Audio Return Channel
Tilkoblinger
Antall HDMI3
HDMI-versjon2.0a
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W