Philips AZ700T/12 Svart
Philips AZ700T/12 Svart
Philips Boombox med fjernkontroll 12W (CD/FM/USB/Bluetooth)...
fra 1 509,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Philips CD Soundmachine - AZ700T/12
Tekniske spesifikasjoner
  • Støttede discformater: CD, CD-R, CD-RW
  • USB-inngang: Ja, for enkel avspilling fra USB-enheter
  • Hodetelefonutgang: Ja, så du kan høre på musikk uten å forstyrre andre
  • Høyde: 271 mm
  • Dybde: 170 mm
  • Bredde: 435 mm
  • Vekt: 2.9 kg - lett og enkelt å flytte rundt
  • Farge: Svart, som passer perfekt inn i enhver innredning
Enkelte egenskaper ved Philips CD Soundmachine - AZ700T/12
Hvorfor velge Philips CD Soundmachine - AZ700T/12?
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips AZ700T/12 Svart
MerkePhilips
FargeSvart
Mål
Høyde271 mm
Dybde170 mm
Bredde435 mm
Vekt2.9 kg
Type
Type systemAlt-i-en
TypeBærbar CD-spiller
Strømkilde
EnergikildeBatteri
Funksjoner
Allværsbeskyttelse (fuktighet/støv)
Nei
FunksjonerFjernkontroll, Støtter NFC
Bærbar
Ja
Platespiller
Nei
Radio
Ja
CD-veksler
Lyd
RadioteknologiFM
Antall forhåndsinnstillinger20
Manuelle lydtilpasningerVolum
Tilkoblinger
Analog 3,5mm-inngang1 stk
Analog 3.5mm output (ikke hodetelefoner)1 stk
Analog RCA stereoutgang
Digital optisk ut (S/PDIF)
Analog RCA stereoinngang
Hodetelefonutgang
USB
Ethernet
Tilkoblinger3.5 mm Jack, USB-A
Utganger3.5 mm Jack
Strømforsyning
Oppladbart batteri (tilsluttet/integrert)
Batteridrevet
Elektrisk (ikke USB)
BatteritypeLR20/R20 (D)
Trådløs
Bluetooth
NFC
Filformat
Støttede filformaterMP3
Størrelse
Produktvekt2.9 kg
Bilde
Støttede lydformaterMP3
Watt
Total uteffekt (RMS)12.0 W
Kommunikasjon
Trådløst nettverk
Kompatibilitet
Brente CD-plater som kan lesesCD-R, CD-RW
Innebygd CD-spiller
Type (radio)FM, DAB
Dokkingstasjon til mobil/nettbrett
Lydegenskaper
Utgangseffekt per kanal6 W