Pioneer TS-Z10LS2 10" subwoofer 400W RMS, 2 Ohm
25 cm. slank subwoofer i Z-serien2 ohm enkelt svingspole1300 WattRask, detaljert og dypere bass med stor slagkraft og klarhet....
Produktinformasjon
Opplev kraften med Pioneer TS-Z10LS2 10" subwoofer
Er du klar for å heve lydopplevelsen i bilen? Pioneer TS-Z10LS2 10" subwoofer 400W RMS, 2 Ohm er designet for å gi deg en helt ny dimensjon av bass og lydkvalitet. Med en imponerende effekt på 400 watt RMS, kan denne subwooferen ta musikkopplevelsen din til neste nivå.
Derfor bør du velge Pioneer TS-Z10LS2
  • Fleksibel tilkobling: Subwooferen er enkelspole 2 Ohm og lar deg koble til flere enheter med mulighet for parallell- eller seriekobling.
Tekniske spesifikasjoner
Produktnavn: Pioneer TS-Z10LS2 10" subwoofer
RMS-effekt: 400W
Impedans: 2 Ohm
Innbyggingsdybde: 8,6 cm
Klar for å oppleve dynamisk lyd?
Spesifikasjon
Mål
Subwoofer installasjonsdybde8.1 cm
Type
TypeBasshøyttaler
Tilpasset båt
Nei
Høyttaler montert i boks
Nei
Innebygd utgangstrinn
Funksjoner
Merkespesifikk
Lyd
Fs34.0 Hz
Impedans2.0 ohm
Qts0.48
Følsomhet1.5 dB
Xmax9.4 mm
Størrelse
Monteringsdybde81 mm
Watt
Effekt (RMS)400 W
Effekt (max)1300 W
SPL80 dB
Høyttalerelement: antall & størrelser
Subwoofer størrelse10.0 "
Antall basshøyttalere1
Generelt
Subwoofere
Basselement10
Lydegenskaper
Frekvensområde (min)20 Hz
Frekvensområde (max)3800 Hz
Vas23.7 liter
Frekvensomfang (min)20 Hz