
SAMSUNG DV80TA020AT/EE TØRKETROMMEL
8 kg tørketrommel med varmepumpe fra Samsung med allsidige funksjoner...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Samsung Tørketrommel

Samsung DV90DB7845GWU3 Tørketrommel
11 223,-
2

Samsung DV90DB8845GHU3 Tørketrommel
13 999,-
2

Samsung DV90DG6845LEU3 Tørketrommel
11 999,-
2

Samsung DV90DG52A0ABEE
12 888,-
2

Samsung DV90DG6845HHU3
12 888,-
2

Samsung DV90DB7845GBU3 Tørketrommel
14 999,-
1

Samsung DV90DB7845GEU3 Tørketrommel
12 996,-
2
Populære produkter

Senz SDC8B Tørketrommel
3 981,-
1

LG RV9DN903B Tørketrommel
15 999,-
3

Asko T408HDS Tørketrommel
15 759,-
1

Logik LHP8W23E Tørketrommel
3 987,-

LG RV9DN903P Tørketrommel
13 487,-
1
Produktinformasjon
8 kg tørketrommel med varmepumpe fra Samsung med allsidige funksjoner
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Produkttype | Kondenstrommel |
| Plassering | Frittstående |
| Front- eller toppmatet | Frontmatet |
| Lydnivå | 65 dB |
| Egenskaper | Barnesikring, Display, Utsatt start, Varmepumpefunksjon |
| Energiklasse | A++ |
| Energiforbruk (kWh/år) | 235 |
| Kondenseringsklasse | B |
Mål
| Standardbredde | 60 cm |
| Bredde | 60.0 cm |
| Dybde | 60.0 cm |
| Høyde | 85.0 cm |
| Vekt | 49.0 kg |
Bosch WQG245D9SN TørketrommelElectrolux 600 YDI6D2195D GentleCare TørketrommelAEG 7000 TR734L95C SensiDry TørketrommelElvita CTT6800V Tørketrommel
Asko T509HRG TørketromlerElectrolux 600 YDI6D2185D GentleCare TørketrommelElectrolux 600 YDI6D2184D GentleCare TørketrommelElectrolux 700 YDI7D3195D DelicateCare Tørketrommel
Electrolux 800 YDI8D5396D UltraCare TørketrommelSamsung DV90DG52A0ABEEBosch WQG2420NSNSiemens extraKlasse WT45HV0FDN












