Samsung Galaxy Book5 Pro U7-258V/32/1TB 14" Copilot+ PC
Intel Core Ultra 7, 258V / inntil 4.8 GHz, Evo, Win 11 Pro, Intel Arc Graphics 140V, 32 GB RAM, 1 TB SSD NVMe, 14" AMOLED berringsskjerm 2880 x 1800 (WQXGA+) @ 120 Hz, Wi-Fi 7, Bluetooth, gr...
fra 19 187,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Lagringsplass
512 GB
512GB
Paneltype
VA
IPS
RAM
16 GB
64GB
16GB
Vekt
1, 38 kg
Produktinformasjon
Oppdag Samsung Galaxy Book5 Pro 14" Copilot+ PC
Er du på jakt etter en bærbar PC som kombinerer eleganse, kraft og innovasjon? Da trenger du ikke lete lenger enn Samsung Galaxy Book5 Pro 14" Copilot+ PC! Med en imponerende 14" Dynamic AMOLED 2X-skjerm får du en fantastisk visuell opplevelse, enten du jobber, ser på filmer eller gamer. Denne PC-en er ikke bare lekker, den er også utstyrt med en Intel Core Ultra-prosessor som gir førsteklasses ytelse, perfekt for alle dine behov.
Kraft og Effektivitet
Naht sømløs integrering med Samsung-økosystemet
Designet for deg
  • Modell: Galaxy Book5 Pro 14" Copilot+
  • Skjermstørrelse: 14” Dynamic AMOLED 2X
  • Prosessor: Intel Core Ultra
  • Batteriliv: Opptil 21 timer
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Galaxy Book5 Pro U7-258V/32/1TB 14" Copilot+ PC
MerkeSamsung
SeriesSamsung Galaxy
Minne
RAM64GB
Skjerm
Skjermstørrelse14"
Oppløsning1366x768
Lagring
HarddisktypeSolid State Drive (SSD)
Lagringsplass512GB
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 19 187,- den billigste prisen for Samsung Galaxy Book5 Pro U7-258V/32/1TB 14" Copilot+ PC blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste laptop for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.