
SAMYANG 50 mm - f/1.2 AS UMC CS - Sony E-mount
Samyang 50mm F1.2 AS UMC CS MILC Standardlinse Sort...
fra 3 109,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Gratis frakt
4 dager
Produktinformasjon
Samyang 50mm F1.2 AS UMC CS MILC Standardlinse Sort
Topplisten: Samyang Kameratilbehør

-3%
SAMYANG MF
4 151,-
4 276,-
2

-1%
Objektiv Samyang V-Af 20Mm T1.9 Sony Fe
7 106,-
7 152,-
2

SAMYANG AF 14mm f/2.8
6 509,-
2

-1%

SAMYANG telefoto objektiv
8 889,-
1

-1%
SAMYANG MF
4 391,-
4 424,-
1

-1%
Samyang MF 135mm T2.2 VDSLR MK2 MFT
7 578,-
7 677,-
1
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Objektiv | Normal |
| Konstruksjon | Fast |
| Objektivfeste | Sony E (NEX) |
| Nærgrense | 0.5 m |
| Filterdiameter | 62.0 mm |
| Elementer/grupper | 9/7 |
| Autofokus | Nei |
| Bildestabilisering | Nei |
| Bildevinkel | 31.7 |
| Brennvidde (maks) | 50.0 mm |
| Brennvidde (min) | 50.0 mm |
| Blenderåpning (maks) | ƒ/1.2 |
| Blenderåpning (min) | ƒ/16 |
Mål
| Diameter x lengde | 67.5x74.2 |
| Vekt | 385.0 g |
Populære produkter

Elgato Video Capture
1 290,-
1

-4%

-2%
PGYTECH shoulder strap
480,-
491,-
3

-2%
Insta360 GO 3 Carry Case
233,-
237,-
3
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 109,- den billigste prisen for SAMYANG 50 mm - f/1.2 AS UMC CS - Sony E-mount blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kameratilbehør for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Ansmann batteri 2cr5Lyskjegle Fenix AOT-03LUMONITE BX Forlengningsarmer GoPro kompatibel 195 mmLUMONITE BX Forlengningsarmer GoPro kompatibel 105 mm
LUMONITE BX feste J mount GoPro kompatibelt J Mount med flat og buet plateLUMONITE DX Helmet MountLUMONITE BX feste J mount GoPro kompatibelt J Mount med flat plateLUMONITE Hundesele GoPro kompatibel
LUMONITE BX forgrener GoPro kompatibeltLUMONITE BX pannebånd GoPro kompatibeltCamOn Klickfix styrebeslag til GoPro kameraInsta360 X4 Air Standard Lens Guards















