
Sengeramme brun eik 100x200 cm konstruert tre og metall 8721012985568
Produktinformasjon
Sengeramme brun eik 100x200 cm
Opplev komfort og stil med vår Sengeramme brun eik 100x200 cm konstruert av tre og metall fra Vidaxl. Denne dobbeltsengen er det perfekte tilskuddet til ditt soverom, med en elegant brun eikefarge som passer inn i ethvert interiør.
Robust konstruksjon
- Materiale: Metall, stål, tre
- Sengelengde: 200cm
- Sengebredde: 100cm
- Lengde: 203.0 cm
- Høyde: 14.5 cm
- Bredde: 101.5 cm
Denne sengerammen er laget av slitesterkt konstruert treverk med en glatt overflate som gir styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Med solide metallben sikrer den stabilitet, sikkerhet og fasthet for en god natts søvn.
Funksjonelle egenskaper
- Kryssfiner lameller for god vektfordeling
- Madrass ikke inkludert (passer til 100x200 cm madrass)
- Enkel montering kreves
Denne sengerammen fra Vidaxl tilbyr ikke bare komfort, men også holdbarhet og funksjonalitet. Skap et avslappende sovemiljø med denne stilige og praktiske sengerammen i brun eik.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme brun eik 100x200 cm konstruert tre og metall 8721012985568 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 100x200 cm |
| Materiale | Metall, Stål, Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 100 x 200 |
| Sengebredde | 100cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 14.5 cm |
| Bredde | 101.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 850,- den billigste prisen for Sengeramme brun eik 100x200 cm konstruert tre og metall 8721012985568 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







