
Sengeramme brun eik 100x200 cm konstruert tre og metall 8721102445699
Produktinformasjon
Sengeramme brun eik 100x200 cm - Stilig og solid sengeramme for en god natts søvn
Oppgrader soverommet ditt med denne moderne og funksjonelle sengerammen i brun eik. Med en størrelse på 100x200 cm passer denne dobbeltsengen perfekt for deg som ønsker både stil og komfort.
Holdbar konstruksjon
- Materiale: Metall, stål og tre
- Sengelengde: 200 cm
- Sengebredde: 100 cm
- Lengde: 203.0 cm
- Høyde: 14.5 cm
- Bredde: 101.5 cm
Denne sengerammen fra Vidaxl kombinerer konstruert treverk av høy kvalitet med robust metall, noe som gir deg en stabil og holdbar seng som varer lenge.
Komfortabel og praktisk design
Med kryssfiner-lameller som gir god vektfordeling, kan du være sikker på at madrassen din holder seg på plass uansett bevegelser i løpet av natten. Hodegavlen gir deg også utmerket ryggstøtte når du ønsker å sitte opp i sengen for å lese eller se på TV.
Enkel montering og vedlikehold
Denne sengerammen er enkel å montere og krever minimalt med vedlikehold. Med en maksimal belastning på 100 kg er den egnet for de fleste brukere.
Ta steget mot bedre søvnkvalitet med denne stilige og funksjonelle sengerammen i brun eik fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme brun eik 100x200 cm konstruert tre og metall 8721102445699 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Brun |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 100x200 cm |
| Materiale | Metall, Stål, Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 100 x 200 |
| Sengebredde | 100cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 14.5 cm |
| Bredde | 101.5 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 060,- den billigste prisen for Sengeramme brun eik 100x200 cm konstruert tre og metall 8721102445699 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








