
Sengeramme grå sonoma 75x190 cm konstruert tre 8721102618888
Produktinformasjon
Oppdag Sengeramme grå sonoma 75x190 cm konstruert tre
Er du på jakt etter en stilren og funksjonell sengeramme? Da er Sengeramme grå sonoma 75x190 cm konstruert tre fra Vidaxl det perfekte valget for deg! Denne elegante sengerammen kombinerer moderne design med solid konstruksjon, og gir deg en komfortabel natts søvn.
Spesifikasjoner som imponerer
- Farge: Grå sonoma
- Type: Enkeltseng sengeramme
- Materiale: Konstruert tre med glatt overflate
- Sengelengde: 190 cm
- Sengebredde: 75 cm
- Høyde: 20 cm
Kvalitet og komfort i fokus
Sengerammen er laget av konstruert tre, som gir både styrke og stabilitet. Den glatte overflaten gjør at den er enkel å rengjøre, samtidig som den motstår fuktighet. Med solide kryssfiner-lameller får du en utmerket vektfordeling, noe som sikrer at madrassen holder seg på plass, uansett hvor mye du beveger deg om natten.
Moderne design for ethvert soverom
Denne sengerammen har et minimalistisk utseende med rene linjer, noe som gjør den til et stilfullt tillegg til ethvert soverom. Den grå sonoma-fargen gir et naturlig preg som passer perfekt inn i moderne interiør.
Viktig informasjon før du kjøper
Madrass er ikke inkludert med sengen, men vi tilbyr et variert utvalg av madrasser som passer perfekt til denne rammen. Husk å sjekke butikken vår for passende alternativer!
Gjør søvnen din til en drøm med Sengeramme grå sonoma 75x190 cm konstruert tre. Bestill i dag og opplev forskjellen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme grå sonoma 75x190 cm konstruert tre 8721102618888 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 78x193cm |
| Materiale | Tre |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 75x190 |
| Lengde | 190.0 cm |
| Høyde | 20.0 cm |
| Bredde | 75.0 cm |
| Sengebredde | 80cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 084,- den billigste prisen for Sengeramme grå sonoma 75x190 cm konstruert tre 8721102618888 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








