
Sengeramme grå sonoma 90x200 cm konstruert tre 8721102621758
Produktinformasjon
Oppdag Sengeramme grå sonoma 90x200 cm konstruert tre
Er du på jakt etter en stilren og funksjonell sengeramme? Da er Sengeramme grå sonoma 90x200 cm konstruert tre fra Vidaxl det perfekte valget for deg! Denne elegante sengerammen kombinerer moderne design med praktiske funksjoner, og gir deg en komfortabel natts søvn.
Slitesterkt materiale for langvarig bruk
Sengerammen er laget av konstruert tre, som ikke bare gir en glatt overflate, men også sikrer styrke og stabilitet. Dette materialet er motstandsdyktig mot fuktighet, noe som gjør at rammen holder seg i topp stand over tid.
Optimal støtte med lameller
Med lameller som gir nødvendig støtte til madrassen, kan du være trygg på at du får en god natts søvn. Lamellene bidrar også til å forbedre pusteevnen i madrassen, noe som er essensielt for å opprettholde et behagelig soveklima.
Praktisk oppbevaring
En annen flott funksjon ved denne sengerammen er de åpne rommene under sengen. Her kan du enkelt oppbevare magasiner, bøker eller leker, slik at soverommet ditt alltid ser ryddig ut.
Spesifikasjoner for Sengeramme grå sonoma 90x200 cm
- Farge: Grå sonoma
- Type: Sengerammer (Enkeltseng)
- Sengelengde: 200 cm
- Mål egnet madrass: 90 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Nyt en avslappende natts søvn med denne stilige og praktiske sengerammen. Besøk butikken vår for å finne den perfekte madrassen som passer til din nye sengeramme grå sonoma 90x200 cm konstruert tre.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme grå sonoma 90x200 cm konstruert tre 8721102621758 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 93x203 |
| Sengebredde | 95cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 23.0 cm |
| Bredde | 93.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 179,- den billigste prisen for Sengeramme grå sonoma 90x200 cm konstruert tre 8721102621758 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







