
Sengeramme svart 100x200 cm konstruert tre 8721012274525
Produktinformasjon
Sengeramme svart 100x200 cm konstruert tre - Et moderne og praktisk tillegg til soverommet
Vidaxl presenterer denne stilige sengerammen i svart, perfekt for enkeltsengen din med en lengde på 200cm. Denne sengerammen er laget av slitesterkt konstruert tre av høy kvalitet, som gir både styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet.
Praktisk design med solid konstruksjon
- Med solide kryssfiner-lameller sikrer denne sengerammen god vektfordeling og holder madrassen på plass uansett bevegelser.
- De medfølgende sengerommene gir rikelig med oppbevaringsplass, noe som bidrar til å holde soverommet ryddig og organisert.
- Samlet mål: 225,5 x 102 x 30 cm (L x B x H), egnet for madrasser på 100 x 200 cm (B x L).
- Montering kreves for å sette sammen denne elegante sengerammen.
Ta din søvnopplevelse til neste nivå med denne moderne og funksjonelle sengerammen fra Vidaxl. Skap et koselig og stilig soverom med dette praktiske møbelet som kombinerer både estetikk og funksjonalitet.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme svart 100x200 cm konstruert tre 8721012274525 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 100x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 100x200cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 102x203 |
| Sengebredde | 100cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 35.0 cm |
| Bredde | 102.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 133,- den billigste prisen for Sengeramme svart 100x200 cm konstruert tre 8721012274525 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








