
Sengeramme svart 120x190 cm konstruert tre 8721102616815
Produktinformasjon
Sengeramme svart 120x190 cm konstruert tre - Et moderne og slitesterkt tillegg til ditt soverom
Vidaxl presenterer denne stilige sengerammen i svart, laget av høykvalitets konstruert tre. Med en sengelengde på 190cm og sengebredde på 120cm, passer denne dobbeltsengen perfekt for et moderne soverom.
Holdbarhet og stabilitet
- Laget av slitesterkt konstruert tre med en glatt overflate for en moderne estetikk.
- Styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet sikrer langvarig bruk.
Optimal støtte og komfort
- Inkluderer lameller som gir nødvendig støtte og pusteevne til madrassen.
- Moderne design med rene linjer og minimalistisk utseende passer perfekt inn i ethvert interiør.
Denne sengerammen fra Vidaxl leveres uten madrass, men passer perfekt til en madrass på 120 x 190 cm. Med en total størrelse på 193 x 138 x 17 cm (L x B x H), vil denne sengerammen være et funksjonelt og stilfullt tillegg til ditt soverom.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme svart 120x190 cm konstruert tre 8721102616815 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Svart |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 123x193cm |
| Materiale | Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 120 x 190 |
| Sengebredde | 120cm |
| Lengde | 193.0 cm |
| Høyde | 17.0 cm |
| Bredde | 138.0 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 879,- den billigste prisen for Sengeramme svart 120x190 cm konstruert tre 8721102616815 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







