
Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102851520
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu
Vidaxl
Stabil og holdbar sengeramme
- Type: Sengerammer
- Materiale: Furu
- Farge: Natur
- Egenskaper: Innebygget oppbevaring
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengelengde: 190cm
- Sengebredde: 120cm
- Lengde: 196.5 cm
- Høyde: 70.0 cm
- Bredde: 125.5 cm
Nyt en avslappende natts søvn på denne sengerammen fra Vidaxl! Denne sengerammen er laget av heltre furu, kjent for sin styrke og holdbarhet. Med sitt rustikke sjarm, rette korn og karakteristiske knuter, vil denne rammen være et innbydende tillegg til ethvert soverom.
Moderne design med optimal støtte
- Sengerammen har et moderne design med rene linjer og et minimalistisk utseende som passer perfekt inn i enhver interiørstil.
- Lamellene gir optimal støtte og pusteevne til madrassen, slik at du kan nyte en god natts søvn.
- Madrass er ikke inkludert, men du kan velge blant et variert utvalg av madrasser for å finne den perfekte matchen.
Dette produktet har målene 196.5 x 125.5 x 70.0 cm (L x B x H) og passer til en madrassstørrelse på 120 x 190 cm. Med en lamellbunn for ekstra komfort og støtte, vil denne sengerammen være et ideelt valg for alle som verdsetter kvalitet og stil.
Gjør ditt soverom komplett med denne elegante sengerammen fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102851520 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Natur |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Sängram 130x208cm |
| Materiale | Furu |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Mål | 120 x 190 |
| Sengebredde | 120cm |
| Benhøyde | 31.0 cm |
| Lengde | 196.5 cm |
| Høyde | 70.0 cm |
| Bredde | 125.5 cm |
| Sengelengde | 210cm |
| Sengetype | Rammeseng |
| Sengestørrelse | Enkeltsenger |
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 709,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102851520 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







