
-2%
Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102852213
Ta den moderne ruten til et kult soverom med denne tidløse sengerammen i tre! Den vil være et praktisk og dekorativt tillegg til ethvert soverom. Robust og stabilt materiale: Heltre furu er kjent for sin styrke og holdbarhet. Dens rette korn og karakteristiske knuter bidrar til dens rustikke sjarm. Lameller for optimal støtte......
fra 2 109,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu
Vidaxl presenterer en solid og stilfull sengeramme laget av furu, perfekt for å skape et moderne og koselig soveromsmiljø. Denne dobbeltsengen har en naturlig farge som passer inn i ethvert interiør.
Egenskaper:
- Innebygget oppbevaring for enkel organisering av sengetøy og andre gjenstander
- Lameller gir optimal støtte og pusteevne til madrassen
- Sengegavl for komfortabel ryggstøtte under lesing eller TV-titting
- Stabile ben sikrer solid konstruksjon og trygg bruk
Tekniske spesifikasjoner:
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Farge: Natur
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengelengde: 190cm
- Sengebredde: 120cm
- Lengde: 196.5 cm
- Høyde: 70.0 cm
- Bredde: 125.5 cm
Denne sengerammen fra Vidaxl er et ideelt valg for de som verdsetter både funksjonalitet og estetikk. Skap ditt drømmesoverom med denne holdbare og stilfulle løsningen!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%
Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
1 689,-
1 719,-
1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102852213 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Natur |
| Sengemål | 120x190 cm |
Spesifikasjoner
| Materiale | Furu |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Type seng | Dobbeltseng |
Mål
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 120 x 190 |
| Sengebredde | 120cm |
| Benhøyde | 31.0 cm |
| Lengde | 196.5 cm |
| Høyde | 70.0 cm |
| Bredde | 125.5 cm |
Generelt
| Sengetype | Rammeseng |
| Sengestørrelse | Enkeltsenger |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn
2 469,-
2 519,-
1

-2%
Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn
2 739,-
2 789,-
1

-2%

-2%
vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre
2 199,-
2 239,-
1

-2%

-2%

-3%
Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm
3 689,-
3 789,-
1

Yolonda Himmelseng Hvit
5 999,-
1

-2%
Sengeramme i metall svart 183x213 cm
1 299,-
1 329,-
1

-2%
Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
3 629,-
3 699,-
1

-3%
Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre
5 699,-
5 889,-
1

-2%
Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
2 719,-
2 769,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 109,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass 120x190 cm heltre furu 8721102852213 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Seng med lagring og LED med madrass Mørkeblå 90 x 190 cm Fløyel Sengestamme med skuff med lagring 3 pcs Vokset Brun Massiv furu Seng med lagring og madrass Mørkeblå 90 x 200 cm Fløyel Seng med Oppbevaring med madrass Mørkeblå 90 x 200 cm
Køyeseng for Barn Grå Sonoma 100 x 200 cm Konstruert tre Køyeseng for Barn Røkt eik 100 x 200 cm Konstruert tre Seng med madrass boksfjær cappuccino 160x200 cm kunstlær Køyeseng for Barn Sonoma eik 100 x 200 cm Konstruert tre
Sengestamme med LED Hvit 152 x 203 cm Konstruert tre Køyeseng for Barn med madrass Hvit 100 x 200 cm Konstruert tre Sengestamme med LED Sonoma 137 x 190 cm Konstruert tre Sengestamme med madrass Cappuccino 200 x 200 cm stoff






