
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102853241
Sett et moderne preg på soverommet med denne klassiske sengerammen i tre! Den er et praktisk og dekorativt tillegg til interiøret. Stabil og langvarig ramme: Heltre furu er kjent for sin styrke og holdbarhet. Dens rette korn og karakteristiske knuter bidrar til dens rustikke sjarm. Solid og stabil ramme: Trerammen sikrer hold......
fra 1 899,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu
Vidaxl presenterer en elegant og funksjonell sengeramme i hvitt heltre furu, perfekt for å skape et moderne preg på soverommet ditt.
Holdbarhet og stabilitet
- Laget av solid furu for langvarig bruk
- Størrelse: 160x200 cm, passer til en dobbeltseng
- Mål: 205.5 x 165.5 x 81.0 cm (L x B x H)
Funksjonelle egenskaper
- Praktiske lameller for god vektfordeling og stabilitet
- Madrass er ikke inkludert, men passer til en madrass på 160x200 cm
- Enkel montering kreves for å sette opp sengerammen
Gjør soverommet ditt komplett med denne stilige sengerammen fra Vidaxl, som kombinerer holdbarhet, funksjonalitet og moderne design.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102853241 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 160x200 cm |
Spesifikasjoner
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
Mål
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 160 x 200 |
| Sengebredde | 160cm |
| Lengde | 205.5 cm |
| Høyde | 81.0 cm |
| Bredde | 165.5 cm |
Annet
| Nøkkelord | Møbler |
Populære produkter

-2%

Nordic Dream Ragna Älv 160x200 Sand
25 995,-
1

-12%
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl hvit 160x200 cm
1 189,-
1 349,-
1
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 899,- den billigste prisen for Sengeramme uten madrass hvit 160x200 cm heltre furu 8721102853241 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sengestamme med skuff Sonoma eik 160 x 200 cm Ingeniørtre Sengestamme med skuff Svart 160 x 200 cm Ingeniørtre Barneseng med hodegavl med hodegjerde Rosa 90 x 190 cm Fløyel Boksfjær Seng med madrass Mørkegrønn 180 x 200 cm Fløyel
Barneseng med hodegavl Mørkegrå 90 x 190 cm Fløyel Boksfjær Seng med madrass Mørkegrønn 160 x 200 cm Fløyel Barneseng med hodegavl med hodegjerde Svart 80 x 160 cm Fløyel Boksfjær Seng med hodegjerde Mørkegrønn 140 x 200 cm Fløyel
Ottoman sengeramme med lagring Mørkegrå 120 x 190 cm Fløyel Boksfjær Seng med LED lysstrimler grønn 140 x 190 cm Fløyel Ottoman sengeramme med lagring Lysegrå 120 x 190 cm Fløyel Boksfjær Seng med madrass med LED grønn 100 x 200 cm Fløyel


















