Senkesett, fjær EIBACH E10-30-013-01-22
-35%
fra 2 476,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppgrader bilen din med Eibach Senkesett, fjær E10-30-013-01-22
Er du klar for en heftig kjøreopplevelse? Eibach Senkesett, fjær E10-30-013-01-22 gir deg muligheten til å krype nærmere veien med en imponerende senking på opptil 30 mm. Dette er det perfekte valget for bileiere som ønsker å forbedre både utseendet og ytelsen på deres ABARTH eller FIAT 500-serie, inkludert modeller som 500C og 595C.
Spesifikasjoner og ytelse
  • Registreringstype: Med sertifisering
  • Aksellast FA til: 830 kg
  • Aksellast BA til: 640 kg
  • Kjøretøysutrustning: For kjøretøy uten nivåregulering
  • Produktlinje: Pro-Kit
  • Tuning: 1
  • Monteringsposisjon: Framaksel og bakaksel
  • Senking ca.: 20 mm (foran), 30 mm (bak), 25 mm (foran)