SmallRig 2310 Cage For SONY A6100/6300/6400/6500
Produktinformasjon
Oppdag SmallRig 2310 Cage for SONY A6100/6300/6400/6500
Kraftig og Praktisk Design
Praktiske Funksjoner for Enkel Bruk
Komfortabelt Og Brukervennlig
I pakken får du:
- 1 x SmallRig Cage 2310
- 1 x Hex Nøkkel
- 1 x M2.5 skrue
Topplisten: Smallrig Stativ og støtteutstyr
Spesifikasjon
| Produktnavn | SmallRig 2310 Cage For SONY A6100/6300/6400/6500 |
| Merke | Smallrig |
| Type | Kamerabeskyttelse |
| Type kamerabeskyttelse | Kamerabur |
| Kompatible kamera | Sony A6100/A6300/A6400/A6500 |
| Passer til merke | Sony |
| Vekt | 140.0 g |
| Bredde | 137.0 mm |
| Høyde | 84.7 mm |
| Dybde | 50.0 mm |