Sony Objektiv SEL70-200/4.0 Zoom 70-200mm
Sony Sel70200g, Teleobjektiv, 15/21, 70 - 200 Mm, Billedstabilisator, Sony A...
fra 22 873,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Sony Sel70200G
Sony Sel70200G
Siste kjente pris:
Produktinformasjon
Oppdag Sony Objektiv SEL70-200/4.0 Zoom 70-200mm
Er du på jakt etter det perfekte objektivet til ditt Sony speilløse systemkamera? Se ikke lenger enn Sony Objektiv SEL70-200/4.0 Zoom 70-200mm. Dette telezoom-objektivet i profesjonell kvalitet leverer imponerende resultater, enten du tar portretter, sport eller reportasjebilder. Med en strålende zoomområde fra 70mm til 200mm, gir dette objektivet deg allsidigheten til å fange alt fra nære detaljer til avsides scener.
Uovertruffen Bildekvalitet
Optimaliser ditt Fotografi med Teknologi
  • Optisk bildestabilisator: Minimér bevegelsesuskarphet for krystallklare bilder.
  • Lettvekt: Perfekt for fotografering på farten, uansett hvor eventyret tar deg.
  • Filterstørrelse: 72mm – husk å kjøpe filteret separat for å beskytte linser.
Design og Holdbarhet
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSony Objektiv SEL70-200/4.0 Zoom 70-200mm
MerkeSony
FargeHvit
Spesifikasjoner
ObjektivTele
KonstruksjonZoom
ObjektivfesteSony E (NEX)
Nærgrense1.0 m
Filterdiameter72.0 mm
Elementer/grupper21/15
Ja
Bildevinkel22 °–8 °
Brennvidde (maks)200.0 mm
Brennvidde (min)70.0 mm
Blenderåpning (maks)ƒ/4
Blenderåpning (min)ƒ/22
Bilde skala0.13 x
Motorisert zoom
Nei
Filtergjenge
Lanseringsår2013
Mål
Diameter x lengde80x175
Lengde175.0 mm
Diameter80.0 mm
Vekt840.0 g
Funksjoner
Stativfeste
Allværsbeskyttelse (fuktighet/støv)
Nei
Størrelse
Produktvekt840 g
Kompatibilitet
SystemSony A (Alpha)
FormatFullformat (35mm)
Generelt
Zoom-mekanismeIntern
Annet
Motlysbeskyttelse (medfølger/innebygd)
Bildeegenskaper
Maks blenderåpning (vidvinkel - telemodus)4 - 4
Brennvidde (fysisk)70 - 200 mm