Sony SEL24105G - zoom-linse - 24 mm - 105 mm
Siste kjente pris:
Sammenligning av produkter
Sony FE 24-105mm f/4 G OSS Zoomobjektiv for E-Mount – Allsidig Telelinse med Bildestabilisering
Type
Stativer
Stativer
Produktinformasjon
Oppdag Sony SEL24105G - zoom-linse - 24 mm - 105 mm
Er du på jakt etter en allsidig zoom-linse til kamerautstyret ditt? Da er Sony SEL24105G - zoom-linse - 24 mm - 105 mm noe for deg! Denne linse er ikke bare imponerende i designet, men også en kraftpakke som tilbyr enestående bildekvalitet.
Spesifikasjoner og egenskaper
  • Farge: Svart
  • Brennvidde: 24 mm - 105 mm
  • Blenderåpning: f/4 hele veien
  • Bildestabilisering: Innebygd for skarpe bilder
  • Kompatibilitet: E-monterte speilløse Sony-kameraer
Hvorfor velge Sony SEL24105G?
Avansert optisk design
Klar for å ta bilder?
Enten du er en hobbyfotograf som ønsker å ta det til neste nivå eller en profesjonell som trenger pålitelig utstyr, er Sony SEL24105G - zoom-linse - 24 mm - 105 mm et utmerket valg. Husk å supplere med et filter (77 mm filterstørrelse) for ekstra beskyttelse av linsen.
Hva følger med i pakken?
  • ALC-F77S 77 mm frontlinsedeksel
  • ALC-R1EM bakre objektivdeksel
  • ALC-SH152 solblender
  • Objektivetui
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSony SEL24105G - zoom-linse - 24 mm - 105 mm
MerkeSony
FargeSvart
Spesifikasjoner
ObjektivTele
KonstruksjonZoom
ObjektivfesteSony E (NEX)
Nærgrense0.4 m
Filterdiameter77.0 mm
Elementer/grupper17/14
Autofokus
Ja
Bildestabilisering
Ja
Bildevinkel84, 23, 61, 15
Brennvidde (maks)105.0 mm
Brennvidde (min)24.0 mm
Blenderåpning (maks)ƒ/4
Blenderåpning (min)ƒ/22
Motorisert zoom
Nei
Filtergjenge
Lanseringsår2017
ObjektivfatningSony E
Mål
Diameter x lengde83x113
Vekt663.0 g
Diameter83.4 mm
Lengde113.3 mm
Funksjoner
Stativfeste
Nei
Allværsbeskyttelse (fuktighet/støv)
Størrelse
Produktvekt663 g
Kompatibilitet
SystemSony A (Alpha)
FormatFullformat (35mm)
Generelt
Zoom-mekanismeEkspanderende
Annet
Motlysbeskyttelse (medfølger/innebygd)
Bildeegenskaper
Maks blenderåpning (vidvinkel - telemodus)4 - 4
Brennvidde (fysisk)24 - 105 mm