
Stanley Quencher H2.0 Flowstate 0.89 L Lakserosa
Farge
Lakserosa
Series
Stanley Quencher H2.0 Flowstate
Bottle material
Plastic
Bottle volume
32 oz
Type
Termokopp
Antall deler
1 st
Materiale
Stål, Rustfritt stål
Høyde
28.0 cm
Bredde
13.3 cm
Dybde
9.0 cm
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Stanley Outdoor Flasker og termoser
Populære produkter

-23%
Kambukka Etna 500 ml Sort Rustfrit stål
299,-
388,-
4

-25%
Produktinformasjon
Quencher H2.0 FlowState
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Stanley Quencher H2.0 Flowstate 0.89 L Lakserosa |
| Merke | Stanley Outdoor |
| Type Vannflasker | Termos, Termokrus, Termokopp, Coffe Mug |
| Bottle material | Plastic |
| Bottle volume | 32 oz |
| Farge | Lakserosa |
| Volume | 890 ml |
| Series | Stanley Quencher H2.0 Flowstate |
| Type | Termokopp |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Med lokk, Med sugerør, Tåler oppvaskmaskin, Med håndtak, BPA-fri |
| Antall deler | 1 st |
| Materiale | Stål, Rustfritt stål |
Mål
| Bredde | 13.3 cm |
| Vekt | 535.0 g |
| Dybde | 9.0 cm |
Størrelse
| Høyde | 28.0 cm |
| Diameter | 8.0 cm |
Generelt
| Typ | Termokopper |
Scanpan TERMOKOPP 287ML NANTUCKET BREEZEScanpan TERMOKOPP 287ML CANDY PINKNova Dynamic Kopp Sammenleggbar 350ml GrønnNova Dynamic Termokopp m/Sugerør 1,1L Creme
Nova Dynamic Sammenleggbar Kopp 350ml CremeNova Dynamic Mattermos 710ml RosaScanpan To Go Termokopp Dark Lemon 287mlScanpan TERMOKOPP 287ML WEEPING WILLOW
Scanpan TERMOFLASKE 500ML BABY LAVENDERScanpan To Go Termoflaske 500ml OrangeScanpan To Go Termoflaske 500ml AquariusNorgesglasset Norgesflasken 0,33L 4pk
















