Starter PRESTOLITE ELECTRIC M90R3564SE
fra 3 543,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Prestolite Electric M90R3564SE Starter – Premium Kvalitet for Ditt Kjøretøy
Er du på jakt etter en pålitelig og kraftig starter til kjøretøyet ditt? Da bør du sjekke ut Prestolite Electric M90R3564SE. Denne premium starteren gir deg en nominell ytelse på 6 kW og opererer på en spenning på 24 V, noe som gjør den ideell for både personbiler og større kjøretøy.
Tekniske Spesifikasjoner
  • Flensdiameter: 92 mm
  • Antall festehull: 3
  • Tilkobling/klemme: Med klemme 50 (jet), B+
  • Dreieretning: Rotasjon med urviseren
  • Tannantall: 12
  • Tilkoblingsteknikk: Earth return, Grounded
  • Hullsirkel-ø: 146 mm
  • Hus diameter: 90 mm
  • Lukkevinkel: 64 grader
  • Drev grunnposisjon: 48 mm