
Stm Myth - Notebookryggsekk - 15" - Skiferblå
STM Myth Back Pack 18L (15'') - Slate Blue (STM-117-186P-02) - Størrelse: 15" - Type: Ryggsekk - Farge: Blå - Brand Compatibility: Alle merker - Compatibility: Non-specific...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Stm Goods Laptop bag
Populære produkter

-4%
Dicota Dual FIVE PC veske 14 16" Svart
1 059,-
1 105,-
4

-7%

Divoom pixel backpack black
1 177,-
3

Dell EcoLoop Pro CV5623
237,-
5

-1%
Plecak na laptopa 14'' Himawari 188L beżowy
230,-
232,-
3
Produktinformasjon
STM Myth Back Pack 18L (15'') - Slate Blue (STM-117-186P-02) - Størrelse: 15" - Type: Ryggsekk - Farge: Blå - Brand Compatibility: Alle merker - Compatibility: Non-specific
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Målgruppe | Dame |
| Egenskaper | Innerlomme, Rom til bærbar PC/nettbrett, Vannavvisende |
| Skjermstørrelse | 16.0 " |
| Egenskaper (ryggsekk) | Brystreim |
| Produsentfarge | Slate Blue |
| Materiale | Polyester |
| Lukking | Glidelås |
| Volum | 28.0 L |
Mål
| Høyde | 47.0 cm |
| Dybde | 17.0 cm |
| Bredde | 30.0 cm |
| Vekt | 1200.0 g |
Type
| Type | Laptop ryggsekk |
dBramante Oxford ICON 14" etui til bærbar PC (rosa sand)dBramante Oxford ICON 13" etui til bærbar PC (rosa sand)Dell EcoLoop Premier PC veske 14 16" vanntett svartCase Logic Reflect PC Sleeve 13" Grafitt
Case Logic Reflect PC etui 14" GullRivacase 8257 Hardshell PC veske 17,3" SvartHP Professional PC veske 14,1" SvartCase Logic Huxton PC sleeve 16" Svart
Dicota FIVE PC Sleeve 13" SvartPomologic PC sleeve for MacBook 13" FiolettThule Lithos PC etui for MacBook Pro 16" SvartThule Lithos PC Sleeve for MacBook Pro 16" Brun














