Uni-T UT230B-EU Strømmåler for stikkontakt
Produktinformasjon
Strømmåler for stikkontakter - Uni-T UT230B -EU
Hva kan Uni-T UT230B gjøre for deg?
Med muligheten til å håndtere spenninger fra 100 til 260 V og en maksimal strømkapasitet på 16 A (3680 W), gir dette verktøyet nøyaktige målinger av strømforbruket ditt.
- Nominell spenning: 100 V til 230 V AC / 45 Hz til 65 Hz
- Strømstyring: Maksimal belastning på 16 A
- Minimum forbruk: 0,4 W
- Energimåling: 0 til 9999 kWh med nøyaktighet på +/- 1%
- C02-utslipp: 0 til 9999 kg
- Batteri: Inkludert 3 V CR2032 for ekstra strømforsyning
- Måletid: Kan settes fra 0 minutter til 9999 dager
Er du klar for å ta kontroll over energiforbruket ditt? Med Uni-T UT230B kan du gjøre nettopp det!
Topplisten: Other Brand Strømmålere
Homey Energy Dongle Energimåler P1 USB C
LogiLink Energimåler z ekstern display
Digital strømmåler na kabel CEE
Strømmåler DIN montering
Strømmåler DIN montering
Nelco Strømmåler CEE 16A/230V