
Supermicro X11SRL-F Hovedkort - Intel C422 - Intel LGA2066 socket - DDR4 RAM - ATX
Hovedkort, ATX, LGA2066 Socket, C422 Chipset, USB 3.0, 2 x Gigabit LAN, innbygd grafikk...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Supermicro Hovedkort

Supermicro X13sae Atx Hovedkort
8 867,-
2

Supermicro H13SSL-NT
16 182,-
2

Supermicro X13SCL-F
4 533,-
2

Supermicro X13SWA-TF
13 658,-
15 196,-
2
Populære produkter
Produktinformasjon
SUPERMICRO Cascade/Skylake-W based MB CPU SKT-R4 (MBD-X11SRL-F-O) - Prosessorsokkel: LGA 2066 (Socket R4) - Chipset: Intel® C422 - M.2 Slot: 1 - Minnespor: 8 x DIMM, DDR4 - Maksimal RAM-frekvens: 2.933GHz - Støttet maksimalt minne: 1TB - Formfaktor: ATX
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Formfaktor | ATX |
Funksjoner
| Integrert grafikkort | Ja |
| Sikkerhet | TPM |
| RAID-kontroller | Ja |
| Integrert lydkort | Nei |
| Integrert prosessor | Nei |
Tilkoblinger
| HDMI | Nei |
| Hodetelefonutgang | Nei |
| USB-kontakt | Ja |
| S / PDIF | Nei |
| DVI | Nei |
| DisplayPort | Nei |
| USB 2.0 | 2 stk |
| USB 3.1 Gen 1 (5Gbps) | 2 stk |
| Øvrige tilkoblinger | VGA |
| Type USB-kontakt | USB (Type A) |
Trådløs
| Bluetooth | Nei |
Minne
| Minneplasser | 8 stk |
| Maksimalt minne | 128 GB |
| ECC-støtte | Ja |
| Minnetype | DDR4 |
| Minnemodul | DIMM |
Størrelse
| Bredde | 304.8 mm |
| Dybde | 243.8 mm |
Kommunikasjon
| Antall Ethernet-tilkoblinger | 2 stk |
| Trådløst nettverk (Wi-Fi) | Nei |
| Ethernet-tilkobling (RJ45) | Ja |
| Nettverkskrets | Intel I210-AT |
Kompatibilitet
| Støtte for flere skjermkort | Nei |
| Typ av RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 |
Generelt
| Nedkjøling | Passiv |
| Chipsett | Intel C422 |
Bildeegenskaper
| Grafikkprosessor | Aspeed AST2500 |
| Støtte for integrert grafikk-chip i CPU | Nei |
Prosessorer
| Antall prosessorplasser | En |
| Kompatible prosessorer | Xeon |
| Kontakt | Intel Socket 2066 |
| 64-bits prosessor | Ja |
Interne tilkoblinger
| M.2 | 1 stk |
Nettverk
| Ethernet-hastighet (max) | 1 Gbit/s |
Utvidelsesspor
| PCI Express x16 | 2 stk |
| PCI Express x8 | 4 stk |
| PCI Express versjon | 3.0 |
Tilkoblinger - Interne
| Antall SATA-porter | 8 stk |
| SATA (Serial ATA) | Ja |
| Interne USB 2.0-porter | 4 stk |
| Interne USB 3.1 Gen 1-porter (5Gbps) | 3 stk |
| Interne USB-porter | Ja |
| Maks SATA-hastighet | 6 Gb/s |
| M.2 PCIe Gen5 | Nei |
| M.2 PCIe Gen4 | Nei |
Pris og prishistorikk
ASUS Prime GeForce RTX 5080 90YV0LX1-M0NA00Asus Upgrade Bundle 3 Y623668T021-BNDLAsus Upgrade Bundle 1 X712198K601-BNDLAsus Upgrade Bundle 4 P080905K443-BNDL
Intel Server Board M50CYP2SB1U Intel C621A LGA4189 DDR4 M50CYP2SB1USupermicro X11SPM TF Intel C622 Socket P DDR4 Micro ATX MBD-X11SPM-TF-BASUS PROART Z890 CREATOR WIFI Intel Z890 LGA1851 DDR5 ATX 90MB1JD0-M0EAY0GIGABYTE H610I Intel H610 LGA1700 DDR5 Mini ITX H610I
ASRock B860 Lightning WiFi Intel B860 LGA1851 DDR5 ATX 90-MXBR20-A0UAYZMSI PRO Z890 A WIFI Intel Z890 LGA1851 DDR5 ATX 7E32-002RASUS PRIME B850 PLUS WIFI AMD B850 AM5 DDR5 ATX 90MB1L80-M0EAY0ASUS ROG MAXIMUS Z890 HERO BTF Intel Z890 LGA1851 DDR5 ATX 90MB1KG0-M0EAY0




















