
Svedbergs Belysning Valje LED 100x6,7 cm
Produktinformasjon
Svedbergs Belysning Valje LED - Perfekt baderomsspeil med LED-lys
Merke: Svedbergs
Type: Baderomsspeil
Farge: Grå
Svedbergs Belysning Valje LED 100x6,7 cm
Dette baderomsspeilet fra Svedbergs er en perfekt kombinasjon av funksjonalitet og stil. Med en bredde på 100 cm, høyde på 7 cm og dybde på 6,7 cm, passer det perfekt over vasken din.
Funksjonell og elegant design
- LED-belysning for optimalt lys
- Energieffektivitet: A++ til A
- IP44 klassifisert for trygg bruk på badet
- Lyskilde: LED med lavtemperaturtjære på 3000 K
- Lumen: 510 lm for god belysning
- CRI/RA: 95 for naturlige farger
- MacAdam: 3 for jevn lysfordeling
Dette baderomsspeilet fra Svedbergs Valje LED-serie gir deg ikke bare ekstra godt lys til speilet ditt, men skaper også en herlig stemning på badet ditt. Med sin moderne design og høye kvalitet vil dette speilet være et flott tillegg til ditt baderomsinteriør.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Svedbergs Baderomsmøbler

Uttrekkbar skuff høyskap 50 Brun ask

Glashyle høyskap 35 Klar
Spesifikasjon
| Produktnavn | Svedbergs Belysning Valje LED 100x6,7 cm |
| Merke | Svedbergs |
| Type | Baderomsspeil |
| Farge | Grå |
| Form | Firkantet |
| Materiale | Glass |
| Høyde | 7.0 cm |
| Bredde | 100.0 cm |
| Dybde | 6.7 cm |
| Belysning | Ja |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

LIND BREATH 120 BADEROMSMØBEL

Svedbergs NY-50 Speilskap Metall 40x14x50 cm uten lys,

Benkeplate FOSSBAD 55866

VikingBad Ida Speilskap m/LED og stikk
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 545,- den billigste prisen for Svedbergs Belysning Valje LED 100x6,7 cm blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste baderomsmøbler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.



















