Tapwell Tw1500-200 Håndkletørker Messing (TA-9427073)
Tapwell TW1500-200 Håndkletørker Funksjonell og stilig håndkletørker, 1500x200 mm med energisparefunksjon. Fire kroker for både små og store håndklær. Kan også med fordel brukes i andre rom enn badet, som kjøkkenet eller gangen. Design av Note Design Studio. CE-merket. Produkt: Tapwell TW1500-200 Håndkletørker . Varenummer: T......
fra 7 996,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Høyde
597.0 mm
1250.0 mm
Bredde
550.0 mm
500.0 mm
Produktinformasjon
Tapwell TW1500-200 Håndkletørker i Messing – Stilig og Praktisk
Er du på jakt etter en håndkletørker som kombinerer funksjonalitet med lekkert design? Med Tapwell TW1500-200 Håndkletørker i messing får du en elegant løsning som hever både estetikken og komforten på badet eller i andre rom. Denne spesielle håndkletørkeren har målene 1500x200 mm og kommer med en smart energisparefunksjon som lar deg varme opp håndklærne uten å tenke på strømkostnadene.