Thermaltake Smart W3 PSU PS SPW 0600NNFAWE 1
Thermaltake Smart W3 600W - Strømforsyning (Intern) - Atx12v 3.1/ Eps12v - 80 Plus - Ac 100-240 V - 600 Watt - Aktiv Pfc - Sort...
fra 652,-
Tilgjengelig i 4 butikker
Produktinformasjon
Topplisten: Thermaltake Strømforsyning
-1%
Thermaltake Toughpower Gt Power Supply
981,-
-16%
Thermaltake Toughpower i2000W PS TPI 2000FNFDPE 1
-29%
Thermaltake Toughpower GT 750W
749,-
-2%
Thermaltake Toughpower Pt/1000W PS TPP 1000FNFAPE 1
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Thermaltake Smart W3 PSU PS SPW 0600NNFAWE 1 |
| Merke | Thermaltake |
Populære produkter
-44%
Corsair SF Series SF750 80 PLUS Platinum SFX PSU
MSI PSU MSI MPG A1000GS PCIE5
5
-1%
981,-
-3%
Seasonic Core GX 650-V2 - 650W ATX 3.1
729,-
-4%
be quiet! Power Zone 2 1200W BP030EU
5
-2%
SAMA G850 850W White G0850 WHGFF001 EU
889,-
-3%
Lian Li Edge Gold 850W strømforsyning (hvit)
ASUS ROG THOR 1600W Titanium PSU
MSI MPG A750GF, 750W PSU