Tungsram kompaktlysrør 2D/ 16W/827 2-Pins GR8
Produktinformasjon
Tungsram Kompaktlysrør 2D/16W/827 2-Pins GR8 – Effektiv Belysning til Hjemmet
Spesifikasjoner og Kjennetegn
- Type: Lysrør
- Effekt: 16W
- Lysfarge: 827 (varm hvit)
- Pins: 2-Pins GR8
Bli Inspirert av Mulighetene
Topplisten: Tungsram Lyspære
Tungsram Lysrør T5 14W/840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Tungsram kompaktlysrør 2D/ 16W/827 2-Pins GR8 |
| Merke | Tungsram |
| Type | Lysrør |
Fordeler og ulemper
Populære produkter
OSRAM HALOPIN ovnspære 25W 230V G9 - 3710272
Philips LED-lampe G9 300 lm
Philips G9 LED 2700K 4W Dimbar Hvit
Strands Lys Siberia XP Qube
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 399,- den billigste prisen for Tungsram kompaktlysrør 2D/ 16W/827 2-Pins GR8 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.