Turbosound TS-PC18B-1 B-Stock
Turbosound TS-PC18B-1 B-Stock
fra 628,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Produktinformasjon
Oppdag Turbosound TS-PC18B-1 B-Stock – Beskytt din Subwoofer!
Er du på jakt etter det perfekte beskyttelsesdekselet for din 18" subwoofer? Da er Turbosound TS-PC18B-1 B-Stock akkurat det du trenger! Dette deluxe vannavstøtende dekselet er designet for å gi maksimal beskyttelse og holdbarhet, slik at du kan ta med deg musikken hvor som helst uten bekymringer.
Robust Design og Materialer
Passer Perfekt til Turbosound Subwoofere
Turbosound TS-PC18B-1 B-Stock er ideell for bruk med Turbosound IQ18B og andre 18" subwoofere. Med en maksimal høyttalerstørrelse på 690 x 540 x 560 mm (27,5 x 21,0 x 22,0") passer dette dekselet perfekt til dine behov.