JVC LT-32VAH3300 32" Smart HD TV med Android, Bluetooth og trådløst nettverk
-1%
FULL HD/HD-TV-er, Android-TV-er HD-KLAR (1366X768) 2 HDMI & 1 USB Android TV HDR10 Super oppløsning & Mikrodimming 32" Smart/HD 80cm Formfaktor 16:9 Oppløsning 1366x768 Horisontal 178 grader Vertikal 178 grader 2xHDMIx0SART 2xHDMI 2x1SCART 2x1SCART />1xKomposittvideo 1xKoaksial S/PDIF 1xHodetelefonkontakt 1xRJ45 1xRF-In 1xCI-......
fra 3 770,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Nei
Skjermstørrelse
40 "
43 "
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag JVC LT-32VAH3300 – Din nye TV-favoritt!
Imponerende funksjoner i JVC LT-32VAH3300
  • Android TV: Få tilgang til et bredt utvalg av apper og tjenester direkte fra TV-en din.
Kompakt design som passer inn i ethvert rom
Klar for underholdning for hele familien
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnJVC LT-32VAH3300
MerkeJvc
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 770,- den billigste prisen for JVC LT-32VAH3300 32" Smart HD TV med Android, Bluetooth og trådløst nettverk blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.