
Umage Eos Pendel Mini Hvit
Farge
Hvit
Type pære
Lysdiode (LED)
Sokkel
E27
IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett)
IP20
Bredde
350 mm
Dybde
350 mm
Farge/materiale
Hvit, Rustfritt/krom, Sort, Aluminium, Rosa, Grå/Antrasitt, Blå, Rød, Beige, Brun
Høyde
200 mm
Medfølgende pærer
Nei
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Umage Anheng lampe
Populære produkter

Oslo takpendel 3-lys - Svart
3 129,-
1
1

Hübsch Mono pendellampe messing
1 039,-
2
Produktinformasjon
Eos Pendel Mini Hvit - Umage, Hvit
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| Sokkel | E27 |
Mål
| Bredde | 350 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Høyde | 200 mm |
Funksjoner
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP20 |
Design
| Farge/materiale | Hvit, Rustfritt/krom, Sort, Aluminium, Rosa, Grå/Antrasitt, Blå, Rød, Beige, Brun |
Generelt
| Maks effekt per pære | 30 W |
| Type pære | Lysdiode (LED) |
| Medfølgende pærer | Nei |
Pris og prishistorikk
Olsson & Jensen Olsson & Jensen taklampe tre BrunBlomus Pendant Lamp 48 Cm Ø 60 Cm Kami Oak White Ø 60CMKonsthantverk Funkis Glob pendel White chrome Ø25 cmAteljé Lyktan Bumling lampe 400 mm hvit
Belid Fold pendel Ø34 cm Antracit Hvit strukturOlsson & Jensen Olsson & Jensen taklampe tre SvartOlsson & Jensen Olsson & Jensen taklampe tre BeigeInnolux Lisa 270 takpendel messing
Innolux Lisa 450 pendellampe messingInnolux Lokki 700 takpendel HvitInnolux Senator takpendel Ø42 cm GråKonsthantverk Funkis Glob pendel Hvit matt ubehandlet messing Ø20 cm






















