
vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845926564
Produktinformasjon
Oppgrader hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse
Merke: Vidaxl
Type: Høyskap
Farge: Beige, Grå, Svart
Dimensjoner: Høyde: 69.5 cm, Dybde: 34.0 cm, Bredde: 180.0 cm
VidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845926564 er det perfekte tilskuddet til ditt hjemmemiljø. Dette stilige highboardet kombinerer elegant design med funksjonalitet for å gi deg en praktisk oppbevaringsløsning.
Funksjonell og holdbar design
- Utført i konstruert tre av høy kvalitet for eksepsjonell styrke og stabilitet.
- Slett overflate med motstand mot fuktighet for langvarig bruk.
- Rikelig med lagringsplass for å holde dine eiendeler organisert og innen rekkevidde.
- Praktiske dører som skjuler små nødvendigheter og holder rommet ryddig.
- Metalldetaljer gir en moderne touch samtidig som de sikrer stabilitet.
Praktisk og sikkert
Dette highboardet leveres med festeanordning for å sikre stabilitet og forhindre velting. Vær oppmerksom på at skruer og plugger for veggmontering ikke er inkludert, så sørg for å bruke egnede festemidler som passer til dine vegger.
Ta hjemmedekoren din til neste nivå med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse. Skapet kombinerer funksjonalitet med stil og vil være et flott tilskudd til ethvert rom i hjemmet ditt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Gulvskap

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre



Gangmøbelsett betonggrå konstruert tre 8720286661161
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845926564 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Beige, Grå, Svart |
| Modellnavn | vidaXL Highboard 1 Glass Door 3 Drawers Concrete Grey Skjenk 69.5x180cm |
| Produsentfarge | Concrete Grey |
| Oppbevaringsmuligheter | Dører |
| Materiale (ben) | Metall |
| Materiale | Tre |
| Hovedmateriale | MDF |
| Antall skuffer/rom | 3 st |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Antall hyller | 3 |
| Høyde | 180.0 cm |
| Dybde | 34.0 cm |
| Bredde | 69.5 cm |
| Typ | Høyskap |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hübsch Skoskap Eik Natur FSC.

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Montana Preppy Trolley Mushroom

Pastill Rue skap 1714117-01-0
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 929,- den billigste prisen for vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845926564 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste gulvskap for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









