
vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845928568
Produktinformasjon
Oppgrader hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse
Merke: Vidaxl
Introduserer vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm
- Type: Høyskap
- Farger: Beige, Grå, Svart
- Høyde: 69.5 cm
- Dybde: 34.0 cm
- Bredde: 180.0 cm
Ta hjeminnredningen til nye høyder med dette elegante highboardet fra vidaXL. Laget av konstruert tre av eksepsjonell kvalitet, vil dette highboardet ikke bare tilføre en elegant sjarm til rommet ditt, men det vil også gi deg en slitesterk og funksjonell lagringsløsning.
Funksjoner og fordeler:
- Rikelig med lagringsplass for å holde dine eiendeler organisert og innen rekkevidde.
- Praktiske dører som skjuler små nødvendigheter og holder rommet ryddig.
- Jernføtter som gir stabilitet og en rolig stil til interiøret.
- Inkluderer festeanordning for å forhindre velting og sikre trygg bruk.
Dette highboardet er designet for å møte dine behov for både stil og funksjonalitet. Skap en sofistikert atmosfære i hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Gulvskap

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre


Gangmøbelsett betonggrå konstruert tre 8720286661161

Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845928568 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Beige, Grå, Svart |
| Modellnavn | vidaXL Highboard 1 Glass Door 3 Drawers Concrete Grey Skjenk 69.5x180cm |
| Produsentfarge | Concrete Grey |
| Oppbevaringsmuligheter | Dører |
| Materiale (ben) | Metall |
| Materiale | Tre |
| Hovedmateriale | MDF |
| Antall skuffer/rom | 3 st |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Antall hyller | 3 |
| Høyde | 180.0 cm |
| Dybde | 34.0 cm |
| Bredde | 69.5 cm |
| Typ | Høyskap |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hübsch Skoskap Eik Natur FSC.

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Montana Preppy Trolley Mushroom

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Pastill Rue skap 1714117-01-0
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 159,- den billigste prisen for vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845928568 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste gulvskap for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









