
vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845928889
Produktinformasjon
Oppgrader hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse
Skap en elegant atmosfære i hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå farge. Dette stilige høyskapet er laget av konstruert tre av eksepsjonell kvalitet, noe som gir det en glatt overflate og en imponerende styrke og stabilitet.
Praktisk og romslig lagringsløsning
- Rikelig lagringsplass: Med en høyde på 69,5 cm, bredde på 180 cm og dybde på 34 cm, tilbyr dette highboardet rikelig med plass til å organisere og oppbevare dine daglige nødvendigheter.
- Praktisk dør: Hold rotet skjult bak den praktiske døren for å opprettholde et ryddig utseende i rommet ditt.
- Jernføtter for stabilitet: De elegante jernføttene gir ikke bare en rolig stil til interiøret, men sikrer også stabiliteten til highboardet.
Viktig informasjon: For å sikre at highboardet er sikkert i bruk, må det festes til veggen med den medfølgende festeanordningen. Vennligst merk at skruer og plugger for veggmontering ikke er inkludert, så sørg for å bruke egnede festemidler som passer til veggtypen din.
Gjør hjemmet ditt mer organisert og stilig med vidaXL Highboard i betonggrå utførelse. Dette funksjonelle møbelet kombinerer praktisk lagringsplass med et moderne design, perfekt for ethvert rom i huset!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Gulvskap

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre



Gangmøbelsett betonggrå konstruert tre 8720286661161
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845928889 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Beige, Grå, Svart |
| Modellnavn | vidaXL Highboard 1 Glass Door 3 Drawers Concrete Grey Skjenk 69.5x180cm |
| Produsentfarge | Concrete Grey |
| Oppbevaringsmuligheter | Dører |
| Materiale (ben) | Metall |
| Materiale | Tre |
| Hovedmateriale | MDF |
| Antall skuffer/rom | 3 st |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Antall hyller | 3 |
| Høyde | 180.0 cm |
| Dybde | 34.0 cm |
| Bredde | 69.5 cm |
| Typ | Høyskap |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Hübsch Skoskap Eik Natur FSC.

Rulleskap med skuffer MOSS hvit heltre furu 8720845924843

Rulleskap med skuffer MOSS grå heltre furu 8720845925000

Høyskap Svart Eik 30x42,5x185 cm Konstruert Tre

Hjørneskap Hvit 30,5x30x95cm Konstruert tre

Montana Preppy Trolley Mushroom

Pastill Rue skap 1714117-01-0
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 259,- den billigste prisen for vidaXL Highboard betong grå 69,5x34x180 cm konstruert tre 8720845928889 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste gulvskap for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.









