
vidaXL Highboard betonggrå 70x31x115 cm konstruert tre
Produktinformasjon
Oppgrader ditt interiør med vidaXL Highboard i betonggrå
Skap en unik sjarm i hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå, laget av konstruert tre av eksepsjonell kvalitet. Dette praktiske og dekorative highboardet vil ikke bare være et funksjonelt tillegg til rommet ditt, men også et stilfullt element som fanger oppmerksomheten.
Funksjonelt og holdbart design
- Type: Skjenker
- Farge: Grå
- Materiale: Konstruert treverk av høy kvalitet
- Størrelse: 70x31x115 cm
Dette highboardet har en robust ramme som sikrer holdbarhet og stabilitet, samtidig som det gir rikelig med oppbevaringsplass. Med to dører og en skuff kan du enkelt organisere og holde dine daglige forsyninger på plass.
For å sikre trygg bruk anbefales det å bruke medfølgende festemidler for vegg for å forhindre velting. Skap et moderne og funksjonelt uttrykk i hjemmet ditt med vidaXL Highboard i betonggrå fra Vidaxl.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Skjenk


Skjenker 2 stk hvit konstruert tre

vidaXL Skjenk hvit 103,5x35x70 cm sponplate

vidaXL Vitrineskap røkt eik 120x30,5x70 cm konstruert tre


vidaXL Skjenker 2 stk hvit 30x30x70 cm konstruert tre

vidaXL Skjenk sonoma eik 60x30x70 cm konstruert tre
Spesifikasjon
| Oppbevaringsmuligheter | Dører, Hyllplan, Skuff |
| Materiale (ben) | Tre |
| Hovedmateriale | Tre |
| Antall skuffer/rom | 1 st |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Antall hylleplan | 2 |
| Høyde | 115.0 cm |
| Dybde | 31.0 cm |
| Bredde | 70.0 cm |
| Typ | Skjenker |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Kjøkkenøy på hjul fra Chic Antique


Zuiver Barbier Vitrineskap - Valnøtt

Skjenker 2 stk hvit konstruert tre

Frama Ratio Konsollbord Warm Brown
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 379,- den billigste prisen for vidaXL Highboard betonggrå 70x31x115 cm konstruert tre blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste skjenk for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








