
vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm 8720287046523
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med denne flotte sengerammen fra vidaXL. Denne sengerammen er laget av solid furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk sjarm til rommet ditt.
Holdbarhet og stabilitet med heltre furu
- Materiale: Heltre furu
- Type seng: Enkeltseng
- Sengelengde: 190cm
- Bredde: 75 cm
Denne sengerammen er ikke bare vakker, men også svært holdbar og stabil. Med kryssfiner-lameller som gir god vektfordeling, kan du være sikker på at madrassen din vil holde seg på plass uansett hvor mye du beveger deg om natten.
Komfortabel sengegavl for avslapning
Den klassiske sengegavlen gir deg muligheten til å lene deg tilbake og slappe av mens du leser en bok eller ser på favorittserien din. Denne sengerammen er den perfekte løsningen for små rom, multifunksjonelle rom eller for større barn.
Leveransen inkluderer kun sengerammen, madrassen må kjøpes separat. Sengerammen passer til en madrass som måler 75 x 190 cm (2FT6 Small Single).
Ta steget mot et mer stilfullt soverom med vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm - den ultimate kombinasjonen av funksjonalitet og estetikk!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm 8720287046523 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Furu |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL 2FT6 Small Single Sängram 78.5x195.5cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Bredde | 75 cm |
| Mål | 78.5x195.5 |
| Sengebredde | 80cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 69.5 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 539,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre 75x190 cm 8720287046523 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








