
vidaXL Sengeramme heltre furu 120x190 cm grå 4FT Small Double
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu
Skap en moderne og elegant atmosfære i soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne sengerammen er designet for å kombinere funksjonalitet med stil, og vil være et praktisk og dekorativt tillegg til ditt hjem.
Holdbarhet og naturlig skjønnhet
- Materiale: Laget av solid furu, denne sengerammen er både holdbar og vakker.
- Farge: Den elegante grå fargen gir et moderne preg til rommet.
- Design: Med en enkeltseng på 120x190 cm passer den perfekt for et komfortabelt sovemiljø.
Komfort og funksjonalitet
Den solide konstruksjonen med lameller gir den nødvendige støtten for en god natts søvn. Den klassiske sengegavlen legger til ekstra komfort når du slapper av med en bok eller ser på favorittserien din.
Tekniske spesifikasjoner
- Bredde: 120 cm
- Lengde: 195,5 cm
- Høyde: 101,0 cm
- Sengebredde: 120 cm
- Sengelengde: 190 cm
Ta steget mot en mer stilfull og komfortabel søvnopplevelse med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Skap ditt drømmesoverom med denne holdbare og vakre sengerammen fra Vidaxl.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 120x190 cm grå 4FT Small Double |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Grå |
| Type | Sengerammer |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 120 cm |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 125.5x195.5 |
| Høyde | 101.0 cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Sengetype | Dobbelseng |
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 239,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 120x190 cm grå 4FT Small Double blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








