
vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Type seng: Enkeltseng
- Sengelengde: 190cm
- Farge: Brun
Skap en moderne atmosfære på soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu. Denne praktiske og dekorative sengerammen er laget av premium furu, et vakkert naturmateriale kjent for sin holdbarhet og rustikke sjarm.
Stabil og solid konstruksjon for komfortabel søvn
Den heltre furuen sikrer at rammen er solid og stabil, slik at du kan nyte en god natts søvn uten bekymringer. Den klassiske sengegavlen gir ikke bare støtte, men legger også til et estetisk preg på rommet ditt.
Praktisk og stilfullt design for enhver smak
vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single er designet med både funksjonalitet og stil i tankene. Den iøynefallende designen kombinerer praktiske elementer med unik stil, noe som gjør den til et flott tillegg til ethvert soverom.
Ta steget mot en oppgradert søvnopplevelse med denne elegante sengerammen fra Vidaxl. Skap ditt drømmesoverom med vidaXL Sengeramme heltre furu!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Brun |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 31cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 80.5x195.5 |
| Sengebredde | 80cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 110.0 cm |
| Bredde | 80.5 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Bærekraftsertifiseringer | OEKO-TEX |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 649,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







