
vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i heltre furu
vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single er den perfekte blandingen av funksjonalitet og stil. Denne enkeltsengen er laget av solid furu, et vakkert naturmateriale som gir en rustikk sjarm til rommet ditt.
Robust konstruksjon for optimal støtte
Med en bredde på 75 cm og en lengde på 190 cm, tilbyr denne sengerammen den nødvendige støtten og komforten for en god natts søvn. De solide lamellene er spesialdesignet for å sikre at madrassen din holdes på rett sted gjennom hele natten.
Klassisk design med moderne twist
Denne sengerammen har en komfortabel sengegavl som lar deg lene deg tilbake og slappe av mens du leser eller ser på favorittprogrammet ditt. Den naturlige fargen på furuen gir et varmt og innbydende utseende som passer perfekt inn i ethvert soverom.
- Type: Sengeramme
- Materiale: Furu
- Type seng: Enkeltseng
- Bredde: 75 cm
- Lengde: 190 cm
- Farge: Naturlig furu
Ta det neste skrittet mot å skape ditt drømmesoverom med vidaXL Sengeramme heltre furu. Legg til din personlige stil med denne elegante og funksjonelle sengerammen som vil være et praktisk og dekorativt tillegg til ditt hjem.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Furu |
| Sengemål | 75x190 cm |
| Modellnavn | vidaXL Solid Pine 31cm Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 75 cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 75x190 |
| Sengebredde | 75cm |
| Lengde | 195.5 cm |
| Høyde | 31.0 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Bærekraftsertifiseringer | OEKO-TEX |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre



Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 880,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 75x190 cm 2FT6 Small Single blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








