
vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme av heltre furu
Gi soverommet ditt en solid oppgradering med vidaXL Sengeramme av heltre furu i størrelsen 90x200 cm. Denne enkeltsengen kombinerer funksjonalitet med stil og er laget for å vare.
Holdbarhet og solid konstruksjon
- Materiale: Laget av solid furu
- Type seng: Enkeltseng
- Sengebredde: 90 cm
- Sengelengde: 200 cm
- Bredde: 90 cm
- Høyde: 80.0 cm
vidaXL, et pålitelig merke, har skapt denne sengerammen for å tilby både støtte og komfort. De solide lamellene gir den nødvendige støtten for en god natts søvn.
Funksjonell design
Denne sengerammen passer perfekt som en gjesteseng eller som din daglige soveplass. Med et tidløst design og holdbare materialer, vil denne sengerammen være et blikkfang i ethvert rom.
Merk: Madrass er ikke inkludert, men du kan finne passende alternativer i vår butikk. Monteringen er enkel og kreves for å nyte alle fordelene ved denne sengerammen.
Oppgrader soverommet ditt med vidaXL Sengeramme av heltre furu og nyt både stil og komfort hver natt.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Natur |
| Sengemål | 90x200 cm |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Enkeltseng |
| Hovedmateriale | Furu, Tre |
| Mønster | Nei |
| Antall produkter i sett | 1.0 st |
| Materiale (ben) | Tre |
| Armstøtte | Nei |
| Produsentfarge | Natural |
| Antall seter | 3-seter |
| Sengebredde | 90cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Bredde | 90 cm |
| Høyde | 80.0 cm |
| Dybde | 96.0 cm |
| Setehøyde | 21.0 cm |
| Type sofa | Dagseng |
| Sengebredde (sovesofa) | 97.0 cm |
| Sengelengde (sovesofa) | 207.5 cm |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 040,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme heltre furu 90x200 cm blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








