
vidaXL Sengeramme hvit heltre 150x200 cm 5FT King Size
Produktinformasjon
vidaXL Sengeramme i hvit heltre – 150x200 cm (5FT King Size)
Er du på jakt etter en ny sengeramme som kombinerer stil med komfort? Da bør du sjekke ut vidaXL Sengeramme i hvit heltre. Denne sengerammen med målene 150x200 cm (5FT King Size) gir et tidløst design og er perfekt for å forvandle soverommet ditt til en oase av ro og stil.
Naturens eget håndverk
Lag av heltre furu, denne sengerammen er ikke bare vakker, men også robust. Furuens naturlige årringer og unike knuter gir en rustikk sjarm til designet, som passer perfekt inn i både moderne og klassiske interiører. Med en solid ramme sikres stabilitet og holdbarhet, hva mer kan man ønske seg?
Komfort og praktiske detaljer
Enten du elsker å lese en god bok i sengen eller bare ønsker en deilig søvn, vil denne sengerammen gi deg den komforten du trenger. Med en høyde på 30 cm, er den lett å komme inn og ut av. Husk at madrassen ikke er inkludert, men vi anbefaler å sjekke butikken vår for ulike alternativer som passer perfekt til denne sengerammen.
Spesifikasjoner
- Farge: Hvit
- Materiale: Heltre furu
- Materiale lameller: Kryssfiner
- Mål sengeramme: 205,5 x 155,5 x 69,5 cm (L x B x H)
- Mål egnet madrass: 150 x 200 cm (B x L) (5FT King Size)
- Montering kreves: Ja
- EAN: 8720287066248
- SKU: 810685
- Brand: vidaXL
Skap en koselig atmosfære i soverommet ditt med vidaXL Sengeramme hvit heltre. Med en kombinasjon av funksjonalitet og stil, er dette et valg du ikke vil angre på!
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme hvit heltre 150x200 cm 5FT King Size |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL vit massivt Sängram |
| Materiale | Furu |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Sengebredde | 100cm |
| Mål | 150x200 |
| Bredde | 150.0 cm |
| Lengde | 200.0 cm |
| Høyde | 30.0 cm |
| Benhøyde | 21.0 cm |
| Funksjoner | Oppbevaringsmuligheter |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 939,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme hvit heltre 150x200 cm 5FT King Size blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







