
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012211629
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med denne hvite metallrammen fra vidaXL, designet for enkeltsenger med en bredde på 120 cm og lengde på 190 cm. Denne sengerammen kombinerer funksjonalitet med et elegant design som vil gi soverommet ditt et løft.
Robust konstruksjon for langvarig bruk
- Materiale: Laget av pulverlakkert stål for eksepsjonell holdbarhet og stabilitet.
- Størrelse: Med en bredde på 125.0 cm, høyde på 90.0 cm og lengde på 196.0 cm.
- Ekstra støtte: Inkluderer metallameller og senterben for å støtte madrassen din optimalt.
Funksjonell design for komfort og praktisk oppbevaring
- Hode- og fotgavl: Gir ikke bare madrassen støtte, men også komfortabel ryggstøtte mens du slapper av i sengen.
- Ekstra plass: Under sengen er det ekstra lagringsplass for å holde tingene dine organisert og ute av syne.
- Høyde under sengen: Med 26 cm plass for ekstra oppbevaring eller rengjøring under sengen.
Gjør monteringen selv med enkel veiledning inkludert. Denne sengerammen fra vidaXL er den perfekte kombinasjonen av stil, funksjonalitet og holdbarhet, ideell for å skape ditt drømmesoverom!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012211629 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Sort, Hvit |
| Sengemål | 120x190 cm |
| Type seng | Enkeltseng |
| Materiale | Metall |
| Sengebredde | 120cm |
| Sengelengde | 190cm |
| Mål | 125x196 |
| Bredde | 125.0 cm |
| Høyde | 90.0 cm |
| Lengde | 196.0 cm |
| Benhøyde | 28.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 499,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 120x190 cm 8721012211629 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








