
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012250390
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap et elegant og tidløst utseende på soverommet ditt med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl i hvit utførelse. Denne sengerammen er designet for å gi eksepsjonell stabilitet og holdbarhet, takket være sin robuste konstruksjon av stål.
Størrelse og farge
- Bredde: 150 cm
- Farge: Hvit
Denne sengerammen har en total størrelse på 207 x 156 x 90 cm (L x B x H) og passer perfekt til en madrassstørrelse på 150 x 200 cm. Med en høyde under sengen på 26 cm, gir den også ekstra oppbevaringsplass for å holde ting ryddig og organisert.
Funksjonelle egenskaper
- Metallameller og senterben for optimal støtte og pusteevne til madrassen din.
- Hode- og fotgavl som holder madrassen på plass og gir deg god ryggstøtte mens du slapper av.
- Montering kreves, men enkel å sette sammen for å få den ultimate soveopplevelsen.
Oppgrader soverommet ditt med denne elegante sengerammen fra Vidaxl og nyt både stil og funksjonalitet. Legg til din personlige stil med passende sengetøy og dekorasjoner for å skape ditt drømmesoverom!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012250390 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 150x200 cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Stål, Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 519,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012250390 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








