
vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012304291
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en tidløs atmosfære med vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl i elegant hvit utførelse. Denne sengerammen er designet for å gi deg den ultimate komforten og stilen du fortjener.
Robust konstruksjon for langvarig glede
- Bredde: 150 cm
- Farge: Hvit
Denne sengerammen er laget av pulverlakkert stål, et materiale kjent for sin eksepsjonelle holdbarhet og stabilitet. Med ben og lameller i metall får du ikke bare solid støtte, men også god pusteevne for madrassen din.
Funksjonell design med ekstra oppbevaringsplass
- Hode- og fotgavlen holder madrassen på plass og gir deg optimal ryggstøtte.
- Under sengen er det ekstra plass til oppbevaring, slik at du kan holde tingene dine ryddig og organisert.
Den hvite fargen og det enkle, men elegante designet gjør denne sengerammen til et perfekt valg for ethvert soverom. Skap ditt drømmesoverom med vidaXL Sengeramme i metall!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012304291 |
| Merke | Vidaxl |
| Farge | Hvit |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Hode- Og Fotgavl Hvit 150x200 cm Sängram |
| Type | Sengerammer |
| Materiale | Stål, Metall |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Bredde | 150 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 269,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med hode- og fotgavl hvit 150x200 cm 8721012304291 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








