
vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012248779
Produktinformasjon
Oppgrader soverommet med vidaXL Sengeramme i metall
Skap en elegant og tidløs atmosfære med vår vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl i klassisk svart farge. Denne robuste sengerammen er designet for å gi deg den ultimate komforten og støtten du trenger for en god natts søvn.
Holdbar metallkonstruksjon for langvarig bruk
- Type: Sengerammer
- Materiale: Pulverlakkert stål
- Type seng: Enkeltseng
- Farge: Svart
Vår sengeramme er laget av pulverlakkert stål, et ekstremt hardt og sterkt materiale som gir enestående holdbarhet og stabilitet. Med ben og lameller i metall får madrassen din den nødvendige støtten og ventilasjonen den trenger for å holde deg komfortabel hele natten.
Praktisk design med ekstra oppbevaringsplass
- Ekstra plass under sengen for oppbevaring
- Sengegavl for komfortabel ryggstøtte
- Høyde under sengen: 26 cm
- Mål egnet madrass: 183 x 213 cm (madrass ikke inkludert)
- Montering kreves: Ja
Vår sengeramme gir deg ikke bare en god natts søvn, men også ekstra oppbevaringsplass under sengen for å holde tingene dine organisert og ute av syne. Sengegavlen gir deg også utmerket ryggstøtte når du ønsker å slappe av med en bok eller film.
Ta soverommet ditt til neste nivå med vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl i svart farge. Skap et rom fylt med stil, komfort og funksjonalitet!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012248779 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Svart |
| Sengemål | 183x213 cm |
| Modellnavn | vidaXL Sengeramme I Metall Med Sengegavl Svart 183x213 cm Sängram |
| Materiale | Metall |
| Type seng | Enkeltseng |
| Bredde | 183 cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 449,- den billigste prisen for vidaXL Sengeramme i metall med sengegavl svart 183x213 cm 8721012248779 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.








